Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Infokiosk w kłobuckiej komendzie

Data publikacji: 2013-04-10, Data modyfikacji: 2013-04-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Komenda Powiatowa Policji w Kłobucku posiada nowoczesny terminal informacyjny tzw. infokiosk. Urządzenie znajduje się w poczekalni budynku, dlatego wszystkie osoby odwiedzające komendę będą mogły bezpłatnie przeglądać strony należące do organów administracji państwowej.

Osoby odwiedzające kłobucką jednostkę mogą skorzystać z tzw. infokiosku, który znajduje się w poczekalni komendy. Urządzenie ma pełnić funkcje informacyjne. Od teraz każdy petent oczekujący w poczekalni może przeglądać m.in. policyjną stronę internetową. Bezpośrednim celem realizacji projektu infokiosków w jednostkach śląskiej Policji jest rozwój społeczeństwa informacyjnego. Publiczne punkty dostępu mają służyć popularyzacji internetu, jako wygodnego źródła aktualnych informacji i usług świadczonych przez organy administracji publicznej drogą elektroniczną. Narzędzia te uczynią również możliwym kontakt i wymianę informacji z policją w sposób nowoczesny. Od teraz mieszkańcy powiatu oraz osoby odwiedzające mogą bezpłatnie i bezpiecznie skorzystać w budynku komendy z internetu i przeglądać strony należące do organów administracji państwowej.

 


Kłobucki infokiosk powstał w ramach projektu „Budowa systemu internetowych usług informacyjnych z wykorzystaniem sieci infokiosków w jednostkach Policji śląskiej”, opiewającego na kwotę 1 216 860 złotych, który zakłada stworzenie sieci trzydziestu trzech publicznych punktów dostępu do internetu, zlokalizowanych w terenowych jednostkach policji na obszarze województwa śląskiego.

 

 

 

UM Kłobuck, Źródło artykułu: www.gminaklobuck.pl, Autor zdjęć: UM Kłobuck
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola