Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stypendia Burmistrza Kłobucka

Data publikacji: 2013-12-05, Data modyfikacji: 2013-12-05
A A AWydrukDrukuj  
 

W dniu 04.12.2013 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Kłobucku odbyła się uroczystość wręczania stypendium Burmistrza Kłobucka dla najzdolniejszych uczniów i studentów mieszkańców Gminy Kłobuck. Stypendia wręczali: Burmistrz Kłobucka - Krzysztof Nowak oraz Przewodniczący Komisji Edukacji Publicznej, Ochrony Zdrowia, Sportu i Turystyki – Rafał Orłowski.

W związku z uchwałą nr 458/XLVIII/2010 Rady Miejskiej w Kłobucku z dnia 7 września 2010 roku w sprawie ustanowienia stypendium Burmistrza Kłobucka dla najzdolniejszych uczniów i studentów mieszkańców Gminy Kłobuck oraz określenia zasad ich przyznawania, w terminie do dnia 30 września br. do Urzędu Miejskiego w Kłobucku wpłynęło 187 wniosków o przyznanie stypendium. Wnioski zostały rozpatrzone przez Komisję Stypendialną, która przedstawiła listę wniosków rekomendowanych do przyznania stypendium. Decyzją z dnia 16.10.2013 r. Burmistrz Kłobucka przyznał 69 stypendiów dla najzdolniejszych uczniów i studentów mieszkańców Gminy Kłobuck, każde w kwocie 320 złotych. Pozostałe 118 uczniów otrzymało wyróżnienia Burmistrza Kłobucka.

O artystyczną oprawę uroczystości zadbali mali artyści Miejskiego Ośrodka Kultury przygotowując bajkę „Rudolf Czerwononosy”

UM Kłobuck, Źródło artykułu: www.gminaklobuck.pl, Autor zdjęć: UM Kłobuck
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola