Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Tydzień Przedsiębiorców" 18 - 22 Listopada 2013 roku

Data publikacji: 2013-11-07, Data modyfikacji: 2013-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Częstochowie zaprasza wszystkich Przedsiębiorców na organizowany w dniach 18-22 listopada 2013 r.

„Tydzień Przedsiębiorców”

      Przez cały tydzień w godzinach od 8.00 do 18.00 wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać porady  z zakresu zadań realizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, organy ewidencyjne i urzędy skarbowe. Pracownicy tych instytucji będą służyć pomocą jako zaproszeni eksperci. Ponadto będzie można zarejestrować swój profil na Platformie Usług Elektronicznych oraz skorzystać z przygotowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach przydatnych publikacji.
      Podczas trwania „Tygodnia Przedsiębiorcy" ZUS organizuje seminaria tematyczne, poświęcone codziennie innemu zagadnieniu:
Poniedziałek 18 listopada - „Outsourcing pracowników oraz problemy jakich może przysporzyć nierzetelna firma oferująca takie usługi"
Wtorek 19 listopada - „Dobrowolna spłata należności w ramach udzielanych ulg oraz zasady obowiązujące w zakresie umarzania należności"
Środa 20 listopada - „Abolicja w opłacaniu składek i wymagania, jakie muszą zostać spełnione, aby złożony wniosek mógł być rozpatrzony przez Zakład
Czwartek 21 listopada - „Innowacyjne rozwiązania dotyczące nowych usług elektronicznych  zapewniających lepszą komunikację klientów z Zakładem (e-ZUS) "
Piątek 22 listopada - Zmiany  w przepisach prawa, w tym możliwość skorzystania z ubezpieczeń przez osoby sprawujące opiekę nad dziećmi do lat 5.

       Wszystkie seminaria będą się odbywały dwa razy dziennie: w godzinach 10.00 - 11.30 oraz 16.00 - 17.30 w budynku Oddziału ZUS w Częstochowie przy ul. Dąbrowskiego 43/45 w Sali 312 (III piętro). Zgłoszenia na seminaria przyjmowane są pod numerem telefonu: 368-93-19 do piątku 15 listopada

Serdecznie zapraszamy !

 

 

UM Kłobuck, Źródło artykułu: www.gminaklobuck.pl, Autor zdjęć: UM Kłobuck
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola