Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Uwaga kierowcy - na drogach ślisko!

Data dodania: 2018-12-11
Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków pogodowych! Nadchodzące dni na drogach naszego regionu mogą stworzyć wiele zagrożeń, na które kierowcy nie... więcej »
 
 

Spotkanie z policjantami służby przygotowawczej

Data dodania: 2018-12-11
Komendant Powiatowy Policji w Kłobucku inspektor Tomasz Górka spotkał się z policjantami służby przygotowawczej. Szef kłobuckich mundurowych podziękował zgromadzonym za zaangażow... więcej »
 
 

21-latka straciła prawo jazdy

Data dodania: 2018-12-11
Laserowy miernik TruCam obsługiwany przez policjantów z kłobuckiej drogówki zarejestrował citroena, który w terenie zabudowanym na ul. Zamojskiego w Wąsoszu Górnym, poruszał si&... więcej »
 
 

Poszukujemy świadków wypadku

Data dodania: 2018-12-10
Śledczy z Wydziału Kryminalnego KPP w Kłobucku poszukują świadków lub osób posiadających informację na temat potrącenia 54-letniego mężczyzny, do którego dosz&... więcej »
 
 

Policjanci dbają o bezpieczeństwo pieszych

Data dodania: 2018-12-10
Kłobuccy policjanci we współpracy z Urzędem Gminy w Miedźnie po raz kolejny zorganizowali działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców tej gminy. Tym razem ... więcej »
 
 

"Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze"

Data dodania: 2018-12-06
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, wspólnie z Centrum Rozwoju Lokalnego z Zawiercia, organizują na terenie województwa śląskiego akcję edukacyjną dla najmłodszych „Ze ... więcej »
 
 

Działania profilaktyczne "Dopalacze - zabijacze" w...

Data dodania: 2018-12-04
W ramach działań profilaktycznych zorganizowanych pod hasłem „Dopalacze – zabijacze” policjanci z Kłobucka spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Truskolasach. Podczas kr&oa... więcej »
 
 

"Jestem widoczny, jestem bezpieczny"

Data dodania: 2018-12-04
Kłobuccy mundurowi wraz ze Sznupkiem odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Borowem. Wizyta policjantów związana była z finałem szkolnego konkursu pt. „Jestem widoczny, jestem bezpiecz... więcej »
 
 

"Seniorze nie daj się...

Data dodania: 2018-12-04
Policja wraz z Prezesem UOKIK, Prezesami ZUS i KRUS podjęła wspólne działania w celu przeprowadzenia kampanii społecznej pod hasłem "Seniorze, nie daj się oszukać". Kampania ma na celu p... więcej »
 
 

Ruszyła infolinia dla mieszkańców w związku z...

Data dodania: 2018-12-04
W Oddziale Prewencji Policji w Katowicach działa całodobowo Zintegrowane Stanowisko Dowodzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, utworzone w związku z organizacją szczytu klimatycznego COP24... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 27
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola